جابجایی گاو صندوق

1408 بازدید
جابجایی گاو صندوق

جابجایی گاو صندوق

شاید تا الان خواسته باشید که گاو صندوق و یا پیانو و وسایل سنگین را جابجا کنید و برای این کار شاهد مشکلاتی بوده باشید

اتوبار و باربری  تهران ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و جابجایی وسایل در استان تهران می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری های استان تهران ارائه می دهد.

به دلیل درخواست شما مشتریان عزیز برای حمل بار های سنگین تصمیم به ایجاد سرویس دهی حمل گاو صندوق کرده ایم که این خدمات باربری تهران توسط افرادی خبره و کارآزموده انجام می شود.

شاید تا الان خواسته باشید که گاو صندوق و یا پیانو و وسایل سنگین را جابجا کنید و برای این کار بدلیل نداشتن نیروی انسانی از این کار صرفه نظر کرده باشید ، شرکت اتوبار و باربری تهران حمل گاو صندوق های سنگین و سبک را برای شما با افرادی قوی و نیرومندی که در اختیار دارد جابجا خواهد کرد ، تیم باربری تهران یک شرکت معتبر می باشد که دارای مجوز از اتحادیه و کد شرکت از اداره ثبت شرکت های می باشد.

گاو صندوق های سنگین را به روشی درست و عاقلانه برای شما جابجا خواهیم کرد هر کاری نیاز به تخصص خود دارد پس کار را بدست تیم باربری تهران سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید


باربری بار-کو با راه اندای سرویس های ویژه درون تهران و کرج اماده است که لوازم منزل شما را به هر جای از تهران بزرگ حمل و جابجا نماید. باربری تهران با عنایت به توان و نیروهای پرکار خود می کوشند تا بتوانیم بهترین خدمت باربری ، حمل بار و اثاثیه را در تهران و کرج را برای شما انجام دهیم. بدون تعلل و کاستی در تمام تهران اماده هستیم تا بتوانیم نقش خود را به عنوان یکی از شرکت های بزرگ باربری و اتوبار ایفا نماییم . چیزی که مشخص است برای هر اسباب کشی به ماشین باربری و احتمالا یک تا چند کارگر نیاز خواهید داشت.


تماس مستقیم: 09014441420

بسته بندی ، اسباب کشی و حمل بار شهری و بین شهری را به ما بسپارید